آغاز پروژه های شهرداری درسال 92

آغازپروژه های شهرداری درسال 92

با شروع سال 92 و مناسب بودن هوا جهت شروع پروژه های شهرداری ، بر اساس بودجه سال جاری اولین پروژه شهرداری نقنه انجام و اتمام پارک میدان امام خمینی بوده که در حال حاضر با سه شرکت پیمانکاری بصورت امانی از اعتبارات شهرداری شروع گردیده که این پارک به دلیل مرکزیت داشتن شهری هم کارکرد میدان شهری داشته و هم کارکرد پارک بزرگ همراه با آبنماهای بسیار زیبا و فضای سبز مناسب محلی برای استراحت در یک فضای آرام و با نشاط را برای استفاده کنندگان دارد. گذشته از آن می تواند مرکز تجمعات مردمی در مناسبتهای مختلف باشد. بدلیل مساحت بزرگ میدان بصورت یک پارک محله ای در مرکز شهر مورد استفاده اقشار مختلف مردم وجوانان برای ورزشهای صبحگاهی خواهد بود. اعتبارات این پارک از اعتبارات استانی و شهرداری است که تاکنون نزدیک به 80 میلیون تومان اعتبار استانی داشته و حدود یکصد و پنجاه میلیون تومان هم از اعتبارات جاری شهرداری صرف اتمام آن خواهد شد که شهرداری بجد در تلاش است قبل از اتمام دوره شورای اسلامی نسبت به بهره برداری از آن اقدام نماید.

زیر سازی معابر

زیر سازی معابر سطح شهر با اعتبار 50 میلیون تومان از اعتبارات شهرداری شروع گردیده که شهرداری با ماشین آلات و پرسنل خود شروع به انجام این پروژه نموده و تا آماده شدن معابر مستعد آسفالت این پروژه در تمام نقاط شهر ادامه خواهد داشت.

با توجه به اینکه شهرداریها معمولاً انجام آسفالت معابر را در شهریور ماه هر سال در دستور کار خود دارند لذا شهرداری نقنه در حال آماده سازی معابر است که نیار به آسفالت دارند و به همین منظور کلیه معابر سطح شهر را هم زیر سازی کرده و هم آن تعداد از آنها را که از نظر بازگشایی و تعریض مشکل ندارند برای انجام آسفالت آماده خواهد نمود. این پروژه در طول مدت دو ماه آینده در تمام سطح شهر ادامه خواهد داشت.

 

بازدید 10977 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار شهرداری

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

اخبار سراسری

وب سایت رسمی شهرداری نقنه. کلیه حقوق محفوظ است.